O firmie

Od 2006 roku wspieramy naszych klientów w obszarach promocji i reklamy w Internecie aktywnie przyczyniając się do ich sukcesów.

Realizujemy kampanie reklamowe, projektujemy strony oraz świadczymy komplet usług związanych z obecnością firmy w sieci.


Zainteresowały Cię nasze usługi? Napisz do nas!

biuro@kodocreative.pl

Potrzebujesz oferty teraz? Zadzwoń i zapytaj!

tel. 531 002 902

Nasza praca to nasza pasja, to chęć pomagania innym i dzielenia sie wiedzą, to pełne zaangażowanie, ale jest to również wyzwanie. Zawsze bowiem jako główny cel stawiamy sobie sukces klienta i jego biznesu a to zobowiązuje nas do świadczenia usług wyłącznie na najwyższym poziomie.

Informacje o firmie

Agencja interaktywna KoDo Creative istnieje w branży interaktywnej od 2006 roku. W ciągu tak długiego okresu zdobyliśmy niezbędne doświadczenie oraz umiejętności, które teraz wykorzystujemy podczas współpracy z naszymi klientami.

Jesteśmy agencją specjalizującą się w promocji i reklamie firmy w Internecie. Oferujemy kompleksową obsługę na każdym etapie obecności w sieci. Projektujemy strony oraz sklepy internetowe, prowadzimy kampanie linków sponsorowanych w Google AdWords, pozycjonujemy witryny naszych klientów oraz doradzamy, w jaki sposób zwiększyć swoje wyniki sprzedaży i w pełni wykorzystać potencjał Internetu.

Świadczymy również usługi konsultingowe - wykonujemy audyty i ekspertyzy oceniając dotychczasowe działania firmy w obszarze marketingu internetowego oraz zaplecza IT, analizujemy aktualne wyniki i doradzamy, jakie działania powinny być podejmowane, aby bezpiecznie funkcjonować w sieci i poprawić zwrot z inwestycji.

Pracujemy dla firm z sektora e-commerce, realizujemy projekty dla wielu branż - w tym m.in. dla budowlanej, finansowej i medycznej. Poprzez kampanie linków sponsorowanych dla naszych klientów sprzedajemy usługi informatyczne i szkoleniowe, odzież, sprzęt sportowy, wyposażenie wnętrz i artykuły dekoracyjne jak również lokaty i rachunki oszczędnościowe a także materiały budowlane i... reklamowe. To, co nas wyróżnia to bardzo dobra znajomość i wiedza w takich dziedzinach jak budownictwo i przemysł, motoryzacja i transport, turystyka i aktywny wypoczynek.

Swoje usługi kierujemy głównie do małych i średnich przedsiębiorstw, ale jesteśmy gotowi na podejmowanie najtrudniejszych i najbardziej wymagających wyzwań. W ciągu ostatnich 12 miesięcy przeprowadziliśmy kilkadziesiąt dużych kampanii reklamowych z wykorzystaniem reklam tekstowych, graficznych i remarketingu. Większość obsługiwanych klientów współpracuje z nami dłużej niż 2 lata.

Stanowimy całkowicie niezależny i samodzielny zespół. Jesteśmy gotowi, by urzeczywistniać konkretne projekty spełniając oczekiwania naszych klientów, by realizować kampanie reklamowe i w razie potrzeb wykonywać związane z tym niezbędne wdrożenia w obrębie strony internetowej, by tworzyć kreacje reklamowe i dostarczać materiały graficzne, by wspierać przedsiębiorców i właścicieli firm w działaniach budujących wizerunek marki w sieci.

W naszej pracy skupiamy się na pomaganiu innym i dzieleniu się wiedzą, ale przede wszystkim dążymy do tego, aby zawsze stanąć na wysokości zadania. Dzięki naszym umiejętnościom i zdobytemu doświadczeniu jesteśmy w stanie oferować usługi na najwyższym poziomie. Zawsze, bowiem jako główny cel stawiamy sobie sukces klienta i jego biznesu a to zobowiązuje nas do świadczenia usług wyłącznie wysokiej jakości.

Zapraszamy Państwa do współpracy!